Nasze produkty

Materiały i design mają znaczenie

W obecnych czasach wybór w dziedzinie wyposażenia wnętrz jest nieograniczony. Kiedy wykańczamy dom, mieszkanie czy biuro stajemy przed ogromnym wyborem materiałów, mebli i innych elementów wyposażenia wnętrza. Dla nas kiedyś również było to spore wyzwanie. Do czasu, gdy otworzyliśmy swój własny sklep - Homekoncept.shop. Mamy mocno sprecyzowane gusta i selekcjonujemy na bieżąco produkty i materiały, które pasują do naszych wnętrz. Teraz jest to dla nas czysta przyjemność, uwielbiamy bawić się kolorem, fakturą, formą. Starannie dobieramy zarówno materiały ścienne, jak i podłogowe, a także meble, oświetlenie oraz wiele innych. Wszystko, aby stworzyć idealną przestrzeń dla Ciebie.

Tworzenie pięknych domów, mieszkań i innych przestrzeni, to nie jest dla nas tylko projekt czy wizualizacja. Zależy nam na tym, aby mieszkało się Wam pięknie i  komfortowo. Zależy nam również na tym, aby budowa czy remont Waszego domu, mieszkania nie stanowiły problemu, ale były źródłem satysfakcji. Dlatego oprócz projektowania zajmujemy się też wyposażaniem wnętrz. Mamy w ofercie dobrej jakości płytki, wielkoformatowe spieki, designerskie tapety, niebanalne oświetlenie, elegancką ceramikę, nowoczesne baterie i meble.

Wykańczanie domu czy mieszkania, ze względu na ilość decyzji do podjęcia, czasem bywa trudne. Pomagamy w podejmowaniu wyborów i służymy fachowym doradztwem w trakcie prowadzenia prac. Mamy również zaprzyjaźnionych wykonawców. Posiadamy wiedzę, materiały i inne niezbędne narzędzia, które pomogą stworzyć Twoje wymarzone wnętrze, a przebieg prac uczynić jak najlżejszym. Czy chcesz z nami współpracować?