Sprintem do sukcesu

Heading

text

Heading

text

Heading

text

Limity są tylko w naszej głowie…….

O ile projekty domów i mieszkań przeważają w naszym port folio –również bardzo lubimy projektować lokale komercyjne, biura czy też obiekty tzw. użyteczności publicznej. Takie miejsca również (a może przede wszystkim?) zasługują na atrakcyjny design. Lubimy przebywać w miejscach pięknych, otaczać się ładnym i przedmiotami, w restauracjach, u fryzjerów czy na siłowni.Wykonanie siłowni iFitt w Wadowicach o powierzchni nieco ponad 600 m2, było fantastycznym wyzwaniem.Zlecenie dostaliśmy końcem lutego, a już 3 kwietnia było jej oficjalne otwarcie... Zatem w okresie niewiele ponad miesiąc udało nam się wykonać projekt i wdrożyć go w życie. Tę inwestycję objęliśmy pełnym nadzorem, jeździliśmy, kontrolowaliśmy, wyposażyliśmy w każdy najdrobniejszy element. Dzięki nam (oraz oczywiście fantastycznej i sprawdzonej firmie wykończeniowej –Marcin S. – dziękujemy!) niemożliwe stało się faktem i siłownia została otwarta w planowanym terminie.

W siłowni dominuje czerń w kolorze NCS 8000, pomarańcz oraz jasne drewno. Łazienki, szatnie utrzymane są oczywiście w kolorystyce całej siłowni.  Lampy wiszące nad toaletką w damskiej szatni to Ramko Wertical, które nie tylko zapewniają odpowiednie światło Paniom w kluczowych momentach ale do tego jeszcze stanowią świetną ozdobę wnętrza.

W siłowni znajduje się również sala masażu i rehabilitacji. Jest to miejsce relaksu i odpoczynku, ale też rehabilitacji.Zaprojektowaliśmy dwa rodzaje światła: klimatyczne, subtelne pasy ledowe, które wprowadzają nastrój oraz mocne halogenowe światło oxyled Crosti w suficie, które doświetla całe pomieszczenie podczas pracy rehabilitanta.