Sprintem do sukcesu

Heading

text

Heading

text

Heading

text

Limity są tylko w naszej głowie

O ile projekty domów i mieszkań przeważają w naszym portfolio, projektujemy również lokale komercyjne, biura czy też wnętrza obiektów użyteczności publicznej. Każda przestrzeń, niezależnie od przeznaczenia, zasługuje na atrakcyjny design. Lubimy przebywać w miejscach pięknych, otaczać się estetycznymi przedmiotami w restauracji, u fryzjera czy na siłowni. Zaprojektowanie i realizacja siłowni iFitt w Wadowicach, o powierzchni nieco ponad 600 m2, było fantastycznym wyzwaniem. Zlecenie dostaliśmy końcem lutego, a już 3 kwietnia było oficjalne otwarcie! Zatem w czasie niewiele dłuższym niż miesiąc udało nam się wykonać projekt i wdrożyć go w życie. Tę inwestycję objęliśmy pełnym nadzorem. Jeździliśmy często na miejsce budowy, kontrolowaliśmy postęp prac oraz wyposażyliśmy wnętrze w każdy najdrobniejszy element. Dzięki nam oraz oczywiście fantastycznej i sprawdzonej firmie wykończeniowej (Marcin S. – Dziękujemy!) niemożliwe stało się faktem i siłownia została otwarta w planowanym terminie.

W siłowni dominuje czerń w kolorze NCS 8000, pomarańcz oraz jasne drewno. Łazienki i szatnie utrzymane są oczywiście w takiej samej kolorystyce. Lampy wiszące nad toaletką w damskiej szatni to Ramko Vertical, które nie tylko zapewniają odpowiednie oświetlenie twarzy w kluczowych momentach jak chociażby poprawa makijażu po treningu, ale również stanowią świetną ozdobę wnętrza.

W siłowni znajduje się również sala masażu i rehabilitacji. To miejsce zarówno relaksu i odpoczynku, jak i rehabilitacji. Dlatego zaprojektowaliśmy dwa rodzaje światła: klimatyczne, subtelne pasy ledowe, które wprowadzają nastrojową atmosferę, oraz mocne punktowe światło Oxyled Crosti w suficie, które oświetla całe pomieszczenie podczas pracy rehabilitanta.