Mieszkanie pełne energii

Motyw przewodni

Musztardowa sofa

Wyjątkowe w projekcie

Artystyczne tapety

Najlepsze w projekcie

do wymyślenia

O realizacji projektu

Proces projektu zaczął się od wyboru sofy...

Sofa została wybrana przez inwestorkę Ewę już na początkowym etapie projektu ido jej koloru musieliśmy dopasować resztę. Sofa jak wiemy jest istotnym elementem wyposażenia salonu, ma być wygodna, miła w dotyku, przytulna...

To na niej spędzamy mnóstwo czasu. Kolor naszej sofy powoduje, że mamy ochotą na niej usiąść. Dopasować do niej całą resztę?

Czysta zabawa

Wiedzieliśmy, że mieszkanie ma być przytulne, rodzinne. Aby taksię stało użyliśmy dużo miękkich i ciepłych materiałów.Dlatego tutaj zdecydowaliśmy się, że w strefie dziennej napodłogach będzie dominowała deska dębowa, stół musiał mieć blat drewniany idealnie dopasowany do podłogi, a krzesła miłe,miękkie, tapicerowane.

Na oknach powiesiliśmy firany i zasłony.Jednak aby uniknąć monotonii, a także pamiętając o utrzymaniuczystości w przyszłości – w komunikacji oraz kuchni położyliśmyszary gres z przenikającą białą żyłką, przypominającynaturalny kamień.

Najczęściej klienci mają problem z doborem materiałów, przecież w obecnych czasach jest szalony wybór. Na szczęście u nas zabawa z materiałami i wszystkimi elementami wyposażenia jest bardzo prosta i przyjemna, gdyż mamy swój własny sklep Homekoncept.shop. Mamy bardzo dobrze wyselekcjonowane produkty i mocno sprecyzowane gusta.Do tego uwielbiamy bawić się kolorem, fakturą, formą…

W naszym sklepie mamy między innymi spory wybór tapet. W salonie zaprojektowaliśmy Wonderwall Studio: Sunray.

Choć były dylematy, ponieważ w pierwszej wersji mieliśmy: Chloe, również z Wonderwall studio.

Finalnie, stanęło na pierwszej opcji.

Nie zawsze jest wesoło i zabawnie. Wybierając kolor do pokoju syna miała to być zgaszona butelkowa zieleń. Tak się nie stało Po kilku próbach zdecydowaliśmy się na kolor ciemny szary, prawie czarny NCS 7500N Miało być tak:

A postanowiliśmy, że będzie tak

W międzyczasie przyjechały meble od zaprzyjaźnionego stolarza oraz drzwi wewnętrzne.

W końcu pojawiła się nasza sofa