Z niezwykłym widokiem

Heading

text

Heading

text

Heading

text

O projekcie

Atutem tego domu jest duża, otwarta przestrzeń, w której panoramiczne przeszklenia rozświetlają całą komfortową strefę dzienną. Piękno natury za oknem uspokaja oraz inspiruje w trakcie gotowania oraz wspólnego spędzania czasu.

Drewno ciepłe i przytulne

Sypialnia kojarzy się z przytulnością, dlatego zdecydowaliśmy się na dużą ilość drewna, które dodaje ciepła do wnętrza. Nie boimy się połączenia jasnego drewna z ciemnym, ponieważ łączymy materiał o podobnej strukturze. Ciekawe, naturalne usłojenie to ponadczasowe piękno, które wprowadza naturalny klimat do wnętrza. Lekkie przełamanie formy okrągłym i chłodnym lustrem nadaje pomieszczeniu głębi oraz blasku.

Nowoczesna łazienka z wanną wolnostojącą i szarymi płytkami ze spiekiem.

Salon kąpielowy

Wanna wolnostojąca Massi Wide nadaje łazience status salonu kąpielowego, bardziej luksusowego i komfortowego. Biel ceramiki zestawiona z ciemną ścianą potęguje wrażenie czystości i elegancji. Rozświetlone ciepłą barwą pomieszczenie to idealne miejsce do relaksu. Materiały nawiązują do tych wykorzystanych w pozostałych pomieszczeniach domu i dzięki temu tworzą spójną całość. To projekt przemyślany w każdym calu.