Dom pełen uroku

Heading

text

Heading

text

Heading

text

Kamień plus ogień? Brzmi naturalnie

Mieszkamy w strefie klimatycznej, w której przeważają chłodne dni. Większość roku stanowi jesień, zima oraz nie zawsze słoneczna wiosna. Dlatego w naszych projektach uwielbiamy wykorzystywać kominki, dzięki którym można z jednej strony ogrzać dom, a z drugiej - stworzyć klimat, który sprzyja relaksowi. Większość z nas uwielbia patrzeć w ogień. Skaczące iskry i tańczące płomyki tworzą widok, który ma moc przyciągania, a nawet hipnotyzuje. Kominek często stanowi najważniejszy element architektoniczny salonu, dlatego też przywiązujemy do niego dużą wagę. Powinien być solidny, odporny na zabrudzenia, ale również okazały i klimatyczny. W tym projekcie na obudowę kominka wybraliśmy płytki Atlas Concorde Brave Grey o kamiennej, surowej strukturze, które świetnie podkreślają naturalny styl we wnętrzu.

Dopełnieniem salonu jest oczywiście komfortowa sofa, która pozwala na relaks w miłym otoczeniu. To na niej spędzamy wspólne chwile, odpoczywając po ciężkim dniu, czytając książkę lub oglądając film. Wygodne siedzisko, przyjemny materiał obiciowy i jednocześnie taki, który łatwo wyczyścić - to ideał sofy, który pozwala na relaks przez wielkie R!

Wielofunkcyjna, otwarta przestrzeń to już w zasadzie standard w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Strefę dzienną tworzy kuchnia połączona z jadalnią oraz salonem. Razem gotujemy, rozmawiamy, spędzamy wspólnie czas. Tutaj skupia się nasze życie. Projektując tę część domu czy mieszkania, skupiamy szczególną uwagę na ergonomii pomieszczenia oraz spójnym stylu. Cała sztuka polega na umiejętnym zaprojektowaniu funkcji, żeby wszystkim było wygodnie i nikt nikomu nie przeszkadzał, a jednocześnie aby można wspólnie spędzać czas w pięknym, komfortowym otoczeniu.

Ergonomia i funkcjonalność wnętrza to jedno, a odpowiednio dobrane materiały - drugie. Abyśmy czuli komfort psychiczny oraz fizyczny ważne są dobrze dobrane podłogi, płytki, tapety, kolory, a także wygodna sofa i miękkie krzesła. Bardzo istotnym elemenprojektowane wietlenieelem lampy jest zapewnienioświetlenia alezasami lampy spełniają po prostu funkcje dekoracyjne. Mają dobrze wyglądać oraz dawać delikatne światło, które sprawia, że wnętrze staje się ciepłe i klimatyczne. Sprawdź najciekawszew HOMEKONCEPT.shop.

Sypialnia to prywatna przystań Sypialnia to miejsce, gdzie nie tylko chcemy się wyspać, jest to również miejsce wyciszenia i relaksu. Aby to osiągnąć projektujemy materiały, które są miękkie, lekkie, kojące. W tej sypialni zdecydowaliśmy się użyć materiałowych obić na ścianie z zagłówkiem oraz drewna, które jest ciepłe z natury. Bardzo lubimy projektować ukryte oświetlenie, np. led schowany w suficie (niezmiernie ważne – świecący ciepłym światłem). Takie światło jest bardzo subtelne i klimatyczne, dobrze nastraja do snu. Na ścianie zamontowaliśmy nastrojowe kuliste kinkiety z firmy AQ Form. Myślę, że w takiej sypialni każdy by się wyspał...