O nas

Nasz cel


Dom, w którym żyjemy, miejsca w których przebywamy oraz rzeczy, którymi się otaczamy, mają istotny wpływ na nasze życie. Dbamy o to, aby Twoje otoczenie było ciepłe i klimatyczne, piękne, a przede wszystkim funkcjonalne i wygodne. Projektujemy domy, mieszkania, biura i inne lokale komercyjne. Zależy nam, aby projekt został w pełni wdrożony w życie, więc pomagamy wyposażyć wnętrza we wszystkie niezbędne elementy: płytki, meble, oświetlenie.

Jeżeli jesteśmy na miejscu, odwiedzamy budowę, nadzorujemy. Jeżeli na odległość: odpowiadamy na pytania Wasze oraz waszych wykonawców. Dzielimy się nasza wiedzą i doświadczeniem. Zależy nam na tym, aby  nadać projektowi prawdziwe życie, aby nie został tylko wydrukiem na papierze. Finalnie, abyś był zadowolony z wnętrza i otoczenia w którym żyjesz, żebyś mógł się zając swoimi sprawami a nam zostawił to w czym my jesteśmy najlepsi 

Projektujemy już 12 lat, nadzorujemy budowy, wyposażamy wnętrza. Nasza historia zaczęła się od projektowania wnętrz pod marka Wnętrzakoncept. Po kilku latach stworzyliśmy HOMEKONCEPT, w którym projektujemy nowoczesne domy jednorodzinne oraz pomagamy Wam realizować marzenia o własnym domu.

Projekty to jedno, a realizacja to drugie. Wiemy, jak trudno znaleźć ciekawe materiały do wyposażenia wnętrz, dlatego też stworzyliśmy HomeKONCEPT.shop, w którym mamy wyselekcjonowane płytki, oświetlenie, meble – wszystko, co używamy w naszych projektach.

Nasz zespół

Każdą inwestycję obejmujemy opieką projektanta wnętrz oraz osoby, która zajmuje się wyposażeniem wnętrza. Taki tandem gwarantuje pełną i bezproblemową obsługę Twojej budowy. Poznajmy się.

Joanna Wnętrzak-Śniegowska
Każde wnętrze projektuję i urządzam tak - jak bym miała sama w nim mieszkać lub pracować.
Jednocześnie bardzo uważnie wsłuchuję się w Twoje potrzeby. Dzięki temu nie naśladujemy jakiegoś stylu, lecz tworzymy Twój własny.
Kasia Mikulska
Jestem architektką i projektantką wnętrz. Uwielbiam kolor, styl mid-century modern i skandynawskie kino.
Do pracy jeżdżę rowerem.
Asia Kawecka
W projektowaniu wnętrz zawsze pamiętam o funkcjonalności, ale to wrażenia estetyczne są tym, na czym jako architekt wnętrz skupiam się najbardziej.
Mój ulubiony projekt? Każdy następny.

To dla was śledzimy trendy

Regularnie, co roku wyjeżdżamy na targi do Mediolanu, stolicy światowego design. Byliśmy na targach w Sztokholmie, żeby poczuć styl skandynawski. Jeździmy na targi w Polsce, aby poznać nasz rynek, naszych producentów.  Zwiedzamy showroomy z meblami, lampami i dekoracjami w całej Europie. Chcemy być na bieżąco z trendami i wprowadzać nowości do Waszych wnętrz.

Nie osiadamy na laurach

Szkolimy się, poznajemy nowe marki, wdrażamy nowe produkty, testujemy dla Ciebie nowe technologie. Dzięki temu jesteśmy na czasie, abyś mógł korzystać z tego co najlepsze w świecie designu oraz nowoczesnego wyposażenia wnętrz.Jeździmy do fabryk płytek i spieków w całej Europie. Byliśmy w kopalni łupka w Hiszpanii, znamy jego produkcję od podstaw. Odwiedzamy fabryki mebli, zdobywamy wiedzę od wykonawców. Cały czas dbamy o nasz rozwój, abyś mógł cieszyć się pięknym i funkcjonalnym wnętrzem.